WARSTWA ANTYPOŚLIZOWA NA SZKLE

Warstwa antypoślizgowa na szkle ma zastosowanie w realizacji podłóg, stopni szklanych, podestowych przeszkleń zewnętrznych. Firma Dubiel Vitrum może się pochwalić długą tradycją w produkcji szkła z takim przeznaczeniem. Ze względu na wymogi związane z bezpieczeństwem użytkowników, na wierzchnią warstwę pakietu szklanego nanosi się warstwę antypoślizgową.

ANTYPOŚLIZG

Antypoślizg na szkle to nadruk ceramiczny wykonany metodą sitodruku i utrwalony podczas hartowania szkła. Farby ceramiczne antypoślizgowe na szkło zawierają dodatek w postaci drobnozmielonego kwarcu. Po nałożeniu na szkło poddawane są zeszkliwieniu i wtopieniu w szkło w procesie termicznego hartowania szkła. W rezultacie otrzymujemy chropowatą warstwę na szkle, bardzo odporną mechanicznie i chemicznie.

KOLORYSTYKA

Najpowszechniej stosowanym kolorem do wytworzenia warstwy antypoślizgowej jest satyna (jako imitacja trawienia na szkle); ponadto stosuje się często odcienie bieli (np. RAL 9003) lub kolory szare. Dodatkowo w Dubiel Vitrum można zamówić dowolny kolor antypoślizgu wg wzornika RAL, po wcześniejszej konsultacji z Działem Sprzedaży.

Nasz adres

ul.Polna 9
23-200 Kraśnik
woj.lubelskie
Polska

Kontakt

Skontaktuj sie z nami:

081 884 36 63
081 884 36 63
Zakład czynny:
poniedziałek - piątek 
8.00 - 15.00
sobota
8.00 - 12.00
niedziela - nieczynne