Szanowni Państwo,

   Mam zaszczyt przedstawić Państwu moją firmę, Usługowy Zakład Szklarski Szkiełko w Kraśniku.

   Jesteśmy polską firmą prywatną o rodzinnych tradycjach szklarskich, sięgających lat przedwojennych. Wywodzą się one z małego zakładu szklarskiego bedącego własnoscią rodziny Dzięgielewskich, którego zdolności produkcyjne rozkroju i obróbki technicznej szkła rzadko przekraczały ilość 1200 m2 rocznie. Tradycje te są kultywowane i rozwijane od trzech pokoleń.

  Naszą podstawową działalnością jest rozkrój i obróbka szkła i luster. Specjalizujemy się też w wykonywaniu indywidualnych, niekiedy bardzo specjalistycznych zamówień naszych klientów, wśród których znajdują się producenci mebli. Współpracując ze specjalistycznymi firmami w zakresie nowoczesnych technik artystycznej obróbki luster oraz korzystając z tradycyjnych, pilnie strzeżonych metod i sposobów artystycznego postarzania luster, firma produkuje nowej generacji wzory ozdobne i użytkowe dla wyposażenia salonów, gabinetów, kawiarni, mieszkań. W zakresie obróbki specjalistycznej wchodzą również takie procesy jak szlifowanie, polerowanie, fazowanie, piaskowanie, sitodruk, wiercenie otworów. Dzieki temu produkujemy różnorodną galanterię o walorach ozdobnych jak i użytkowych. Przykładem są nowoczesne i tradycyjne lustra, oryginalne meble szklane, kwietniki, akwaria czy terraria.

   Dostawcami surowca są m.in. takie firmy jak POLFLOAT SAINT-GOBAIN, PILKINGTON, SANDOGLAS, GLAVUNION oraz EUROGLAS w zakresie szkła oraz VEGLA, GLAWERBEL i GUARDIAN  w zakresie dostawy luster.

    Z dumą informujemy, że firma ugruntowała sobie silną pozycję na rynku lokalnym a nawet krajowym oraz posiada rzeszę stałych klientów.

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy oraz zapraszam do współpracy.

Piotr Dzięgielewski

Nasz adres

ul.Polna 9
23-200 Kraśnik
woj.lubelskie
Polska

Kontakt

Skontaktuj sie z nami:

081 884 36 63
081 884 36 63
Zakład czynny:
poniedziałek - piątek 
8.00 - 15.00
sobota
8.00 - 12.00
niedziela - nieczynne